Pages Menu
Categories Menu
Masaże i rehabilitacja w Mielcu

Masaże i rehabilitacja w Mielcu

Masaż zdrowotny i skuteczna rehabilitacja

Jeżeli doskwiera Ci ból kręgosłupa, nie zastanawiaj się i nie zwlekaj. Zacznij reagować w inny sposób niż tabletki przeciwbólowe. One nie rozwiązują problemu, który powoduje ból. Dlatego najlepszym sposobem jest odpowiedni masaż uśmieżający ból lub odpowiednia rehabilitacja kręgosłupa powypadkowa lub neurologiczna.

Wypadek, uraz kręgosłupa? Czekać Cię będzie rehabilitacja

Nie będziemy musieli w celu chociażby zwyczajnego zmierzenia ciśnienia tętniczego krwi udawać się do lekarza.

RehabilitacjaNasz gabinet rehabilitacji Osteozi zajmuje się leczeniem i rekonwalescencją chorych pacjentów, którzy szybko chcą wrócić do zdrowia. Oferujemy bardzo korzystną cenę za usługi oraz profesjonalne podejście do każdego z osobna. Oddając się w nasze ręce, możesz być pewien, że w bardzo krótkim czasie powrócisz do formy sprzed urazu. Zajmujemy się wykonywaniem różnego rodzaju masażu, które niosą dla ciała rozluźnienie, jak i również relaks. Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży, dlatego też bez żadnego zwątpienia możesz nam zaufać.

OSTEOZI • Rehabilitacja • Fizjoterapia • Masaże – Radosław Ziomek / Mielec

W Mielcu jest wiele placówek medycznych ale wśród warto skorzytać z usług gabinetu rehabilitacji OSTEOZI. Z pewnością jest to doskonała placówka, w której znajdą Państwo odpowiednią pomoc. Dane placówki oraz dokładna lokalizacja: Osteozi Rehabilitacja Specjalistyczna – Radosław Ziomek
Żeromskiego 17/206, 39-300 Mielec

Telefon kontaktowy i rejestracja po numerem:  +48 509 352 615

Dysponujemy najlepszymi specjalistami, posiadamy najwyższej jakości sprzęt oraz wykorzystujemy tylko i wyłącznie skuteczne metody leczenia. Osteozi to gabinet rehabilitacyjny, który zawsze dba o zadowolenie każdego pacjenta, dokładając do tego wszelkich starań. Posiadamy ogromne doświadczenie i lata praktyki w wykonywanej pracy, dlatego też jesteśmy w stanie pomóc każdemu pacjentowi, który cierpi na schorzenia kręgosłupa. Korzystając z naszych usług od razu poczujesz się lepiej.