Pages Menu
Categories Menu
Najlepszy beton i rodzaje

Najlepszy beton i rodzaje

Beton i jego rodzaje

Beton możemy kategoryzować ze względu na jego właściwości oraz ze względu na kierunki rozwoju, czyli jak wykorzystać te właściwości tego surowca.

Rodzaj betonu ze względu na jego właściwości:

  • Beton jastrychowy stosuje się go jako warstwę podpodłogową, aby wyrównać powierzchnię przed nałożeniem materiału wykończeniowego, otrzymanie go wymaga dodania odpowiednich środków chemicznych do spoiwa.
  • Beton polimerowy stosowany w przypadku, gdy konieczne jest otrzymanie betonu o wysokiej wytrzymałości. W swojej zaprawie posiada polimery zamiast spoiwa cementowego.
  • Fibrobeton znalazł zastosowanie do produkcji posadzek przemysłowych, zawiera kruszywa sztuczne, między innymi włókna stalowe, szklane bazaltowe.
  • Żużlobeton nie różni się znacznie od zwykłego betonu, zawiera jedynie niewielką ilość rozdrobnionego żużlu w kruszywie.
  • Asfaltobeton stosuje się go podczas budowy dróg, nie zawiera wody i cementu, jedynie asfalt, kruszywo oraz mączkę mineralną.
  • Komórkowy beton charakteryzuje się wysoką porowatością.
  • Autoklawizowany beton od zwykłego betonu różni się jedynie tym, że poddaje się go obróbce cieplnej w obecności pary wodnej.
  • Beton samonaprawialny skonstruowany jest tak, by móc naprawiać własne uszkodzenia mechaniczne.

Dobra, sprawdzona tania betoniarnia ze Staszowa

Wiele z tych betonów znajdziecie Państwo w betoniarniach. Betoniarnia ze Staszowa Betomex oferuje takie produkty. Cechuje je wszystkie wysoka zgodność z normami. Atrakcyjna oferta cenowa, rzetelna obsługa klienta i profesjonalne doradztwo. Firma budowlana BETOMEX to aplikacja betonu u klienta na miejscu, duża wydajność produkcyjna. Obsługuje ona zarówno zlecenia detaliczne jak również duże inwestycje pod kątem zapotrzebowania na beton.

To także betoniarnia dla mieszkańców miast Łagów, Połaniec, Daleszyce

I nie tylko. Obsługujemy bowiem klientów z dość znacznego obszaru względem Staszowa. Bowiem nasza flota i pojazdy to także beton Samborzec, Sandomierz, Oleśnica, Rytwiany, Łagów, Maćkowice, Klimontów, Bogoria, Tarnobrzeg, Iwaniska, Raków, Daleszyce, Szydłów, Gnojno, Chmielnik, Tuczępy, Pacanów, Stopnica, Solec-Zdrój, Osiek, Łoniów, Busko-Zdrój, Nowy Korczyn, Połaniec, Łubnice, Koprzywnica, Obrazów, Lipnik. Natomiast dźwigi oraz asfalt to woj. Świętokrzyskie i dalsze lokalizacje.

Zapraszamy do naszej firmy także osobiście. Poniżej prezentujemy dane adresowe.

Beton Staszów BETOMEX – beton drogowy i towarowy oraz asfalt

ul. Towarowa 46
28-200 Staszów
woj. Świętokrzyskie

Tel/Fax : 15 864 44 19

Zadzwoń i zamów najlepszy dla siebie beton: +48 798 460 460

Mapa dojazdu do betoniarni. To jedna z najlepszych betoniarni w woj. Świętokrzyskim.

Betoniarnia BETOMEX oferuje oczywiście beton drogowy i beton towarowy. Kolejny rodzaj betonu możemy podzielić ze względu na jego kierunki rozwoju. Oznacza to, że jego budowa oraz właściwości pokazują, w którym kierunku zostanie on wykorzystany, zaliczamy do tej kategorii np. beton wysokowytrzymały, papierowy, geopolimerowy oraz ekspansywny i wiele innych.