Producent i produkcja agregatów prądotwórczych
Agregaty prądotwórcze specjalne
Dostępne w wielu modelach i różnej mocy agregaty specjalne to urządzenia nietuzinkowe i przeznaczone do indywidualnych zastosowań. Ich produkcja odbywa się wyłącznie na zamówienie klienta. Agregaty mają spełniać najbardziej rygorystyczne normy wydajnościowe i wytrzymałościowe, a także być odporne na trudne warunki eksploatacji. Do zasilania agregatów specjalnych z silnikami diesla, wykorzystywane jest paliwo płynne czyli olej napędowy.
Jakie może być przeznaczenie agregatów specjalnych?
Wykorzystywane są one wszędzie tam, gdzie konieczne jest zaopatrzenie w energię elektryczną, ale nie można jej czerpać z klasycznej infrastruktury. Ponadto, agregaty specjalne wykorzystuje się również w miejscach, w których standardowe urządzenia nie będą sobie dobrze radzić. Powodem tego może być bardzo duże zapylenie lub inne czynniki środowiskowe, takie jak wysoka temperatura lub wilgotność. Konstrukcja agregatów prądotwórczych ma zadanie ograniczać ich oddziaływanie, np. poprzez dodatkowe uszczelnienie czy zastosowanie filtrów o zwiększonej skuteczności.
Producent agregatów prądotwórczych
Wśród wielu firm, które produkują z pewnością na uwagę zasługuje firma z Mielca, która oferuje wysokiej jakości agregaty. To produkty, które są cenione na rynku. Firma produkuje agregaty diesel i agregaty prądotwórcze gazowe.
Produkcja, sprzedaż, serwis i producent oraz profesjonalny dobór agregatów.
Agregaty gazowe
Czym zasilane są agregaty prądotwórcze gazowe?
Do zasilania tego typu urządzeń wykorzystywane mogą być różnorodne, powszechnie dostępne gazy, a także gazy będące efektem ubocznym produkcji ropy naftowej. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie mamy z nimi do czynienia w bardzo dużej ilości i nie są one należycie zagospodarowane. Wykorzystując można je przekształcić do bezpiecznej dla środowiska postaci, czerpiąc z procesu ich spalania energię elektryczną.
Czy użytkując nie przyczyniamy się do pogorszenia jakości powietrza?
Zdecydowanie nie. Urządzenia tego typu spełniają wszystkie normy jakości i bezpieczeństwa dla środowiska naturalnego. Można je eksploatować w niemal każdych warunkach, nie obawiając się o to, czy spaliny nie zanieczyszczają powietrza. Najczęściej wykorzystywane są z dala od siedzib ludzkich, tam gdzie brakuje infrastruktury elektrycznej.