Pages Menu
Categories Menu
Wynajem samochodów i profesjonalna wypożyczalnia

Wynajem samochodów i profesjonalna wypożyczalnia

Profesjonalny wynajem samochodów Mielec

Mielec rozwija się dynamicznie i o ile nie jest to miasto turystyczne gdyż zarówno pod kątem historii jak również aktywnego wypoczynku. To rozwój przemysł i delegaci stanowią duży potencjał. Stąd też ciągłe braki miejsc w hotelach i dynamiczny rozwój tej branży. Przemysł, partnerzy biznesowi wyzwalają ciągłe delegacje kontrahentów biznesowych do wielu firm z regionu.

Wynajem samochodów MielecWiele firm posiada własne transporty i osobowy, które przywożą delegatów jako gości – potencjalnych klientów do miasta ale już na miejscu nie są do dyspozycji. Stąd też idealnym rozwiązaniem jest wynajem samochodu dla takich osób. Spośród kilku firm wynajmujących i oferujących usługi rent a car w regionie jedna firma zdaje się oferować bardzo dobre i sprawdzone na rynku usługi. Są to usługi w zakresie wynajmu samochodów. Mowa oczywiście o firmie F.T.U.H MaxTrans. Jest to nie tylko firma transportowa, to także własna stacja paliw, która oferuje wysokiej jakości paliwa. Firma MaxTrans rozwija się dynamicznie na rynku lokalnym. Firma ta to potencjał kątem różnego rodzaju usług dostarczanych do klientów w zakresie branż z jej oferty. Branża która stanowi domenę firmy to transport, spedycja oraz motoryzacja.

Wypożyczalnia samochodów osobowych oraz dostawczych

Wraz z rozwojem przemysłu, rośnie potrzeba na przeprowadzki a nie każdy posiada samochód. Auto pozwoli na przewiezienie gabarytowych rzeczy i przedmiotów z jednego miejsca na drugie. Dlatego firma MaxTrans poszła w kierunku takiej potrzeby i zaoferowała również wynajem samochodów dostawczych. Dlaczego wynajem samochodów jest dobrym rozwiązaniem szczególnie jeżeli chodzi o dostawcze? No cóż, jednorazowy transport czegoś większego zdarza się rzadko, więc nie będziemy kupować specjalnie samochodu. A znajomi nie zawsze mają samochody dostawcze aby móc nam pożyczyć. Oferta wypożyczalni to różnego rodzaju pojazdy przystosowane do przewożenia mebli, sprzętu AGD i innych przedmiotów. Na dłuższy wynajem rabaty i zniżki cenowe.

F.T.U.H MaxTrans – transport, spedycja i wynajem samochodów
Jacek Puzio
ul. Wolności 75
39-300 Mielec

Dyspozycja wypożyczalni to system 24/7 gdyż stacja paliw MaxTrans pracuje w tym systemie a wypożyczyć samochód można w biurze stacji lub telefonicznie pod numerem: +48 792 051 510.

Dokładna mapa dojazdu:

Więcej informacji i oferta na stronie wypożyczalni: Wypożyczalnia samochodów MaxTrans lub na profilu Google plus firmy: https://plus.google.com/+MaxtransPl?hl=pl

Poza samochodami dostawczymi oczywiście na początku artykułu wspomniane samochody osobowe, które charakteryzuje różnorodna i bogata oferta. W wakacyjnym sezonie dużym zainteresowaniem cieszą się samochody 9-cio osobowe w naszej ofercie. Jest to idealne rozwiązanie dla dwóch lub trzech rodzin i wspólnego wyjazdu. Koszt jednego paliwa i jeden kierowca to idealne rozwiązanie na dłuższą podróż i wakacyjny lub zimowy wypad.