Pages Menu
Categories Menu
Kuchnie na wymiar z montażem

Kuchnie na wymiar z montażem

Meble, kuchnie i szafy na zamówienie to podstawa

Jeżeli zamawiasz kuchnie na wymiar, już na samym początku powinieneś zainteresować się dodatkowymi usługami, które może oferować firma produkująca meble. Jedną z nich na pewno będzie usługa montażu zamówionych mebli. To propozycja, z której naprawdę warto skorzystać.

Dlaczego kuchnia na wymiar?

Wyobraź sobie że będziesz musiał samodzielnie zamocować kilka ciężkich, wiszących szafek. Zadanie tylko pozornie wydaje się proste. Jak to zrobisz, Meble Mielecaby wszystkie z nich były idealnie prosto powieszone? Aby znajdowały się w jednej linii? Czy poradzisz sobie z wywierceniem głębokich otworów na kołki montażowe? To wszystko może być poważnym problemem, którego teraz nie bierzesz pod uwagę, a który zaskoczy Cię w trakcie realizacji. Możesz się go pozbyć, jeśli od razu zamówisz kuchnie i inne meble na wymiar wraz z ich montażem.

Dlatego wśród wielu firm, które oferują meble warto zwrócić uwagę na renomę, reputację oraz opinię ludzi. Nienaganną opinią cieszy się firma Monada-Meble której właścicielem jest Adam Taran. Firma z Tuszowa Narodowego w powiecie Mielec to doskonała opcja gdyż realizują oni meble w promieniu do 300km. Oznacza to, że meble na wymiar Warszawa, Kraków, Kielce, Radom i inne miasta obsługują również i oczywiście Mielec.

Dojazd do firmy:

Lokalizacja firmy to woj. podkarpackie powiat Mielec

Funcjonalne meble na wymiar powiat Mielec

W powiecie mieleckim jest duża ilość tzw. stolarzy którzy oferują meble na wymiar. Jednak należy wziąć pod uwagę kilka aspektów wybierając osobę, firmę która będzie wykonywała dla nas meble, termin oraz cena. Jakościowo większość posiada podobne rozwiązania. Na co jednak należy zwrócić uwagę kupując meble na wymiar albo szafy do zabudowy?

Dobra firma, która oferuje szafy na wymiar, meble, kuchnie i inne rzeczy…

W powiecie mieleckim na pewno na uwagę zasługuje wspomniana wyżej firma Monada-Meble.

MONADA-MEBLE MEBLE NA WYMIAR ADAM TARAN
Tuszów Narodowy 286
39-332 Tuszów Narodowy
Powiat Mielec

Zadzwoń do firmy Monada-Meble i umów się na pomiar, zapytaj o szczegółowe warunki, ofertę: +48 783 962 744

Firma stolarska zajmuje się meblami do pomieszczeń, to tak zwana stolarka wewnętrzna, meblowa. Jeżeli chcą Państwo na przykład przewieźć swoje meble, warto poczytać trochę o wynajmowaniu samochodów w Mielcu bo to dobra opcja. Szczególnie, że takie wypożyczalnie jak F.T.U.H Maxtrans z Mielca oferują też wynajem samochodów dostawczych. Jeżeli mamy do przewiezienia meble jednorazowo, łóżko, szafki gotowe to idealne rozwiązanie. Wynajęcie samochodu na dobę to koszt w granicach 200zł więc przez ten czas można przewieźć naprawdę dużo rzeczy. Idealne rozwiązanie również pod przeprowadzkę.

Na co zwracać uwagę kupując meble?

Przede wszystkim płyta, powinna być odpowiedniej grubości i gęstości, oczywiście laminowana. Fronty mogą być z tej samej płyty okleinowane obrzeżem, jednak nie zalecamy takiego rozwiązania. Mogą być także PVC albo lakierowane. Oczywiście najlepsze parametry użytkowe i jakościowe posiadają fronty lakierowane lub PVC ale folia musi być odpowiedniej struktury, twardości. Są także fronty szklane i akrylowe to też dobre rozwiązanie. Szczególnie jeżeli chodzi o szafy na wymiar do zabudowy z drzwiami przesuwnymi gdyż szkło jest ciężkie i na zawiasach różnie się mogą takie fronty zachować.

Wykonaniem tej czynności zajmie się profesjonalna ekipa, mająca do dyspozycji niezbędne narzędzia. Cała praca związana z wniesieniem i montażem kuchni na wymiar nie zajmie więcej niż kilka godzin. Po wszystkim ekipa po sobie posprząta, zostawiając Cię z Twoją nową i gotową do użytkowania kuchnią.