Pages Menu
Categories Menu
Regeneracja turbin Mielec

Regeneracja turbin Mielec

Turbosprężarki i motoryzacja

Rozwój motoryzacji z pewnością spowodował także popyt na samochody osobowe. Pierwowzorem w produkcji samochodów i w ogóle przemysłu był Henry Ford. To on zapoczątkował produkcję liniową. Praca stała się może monotonna ale zarazem wydajna gdyż pracownik szybko uczył się swojego zadania). Wydajność wzrosła gdyż linia wymuszała takt a co za tym idzie cena malała. Różnorodność była ograniczona bo właściwie żadna jednakże wymusiło to progres i ilości. To w tym okresie mniej więcej pojawiły się turbosprężarki. Sporty motoryzacyjne wymusiły rozwój technologii związanej ze zwiększeniem mocy bez powiększania komory silnika.

Można było sobie kupić i wybrać dowolny kolor samochodu pod warunkiem, że był to kolor czarny. Turbosprężarki były znane już wcześniej ale dopiero w 1925 uzyskano 40% wzrost mocy dzięki turbinie. Pozwoliło to na nowe możliwości. Ekonomia a zarazem większa moc? Te dwie zmienne nie chcą iść w parze ale dzięki turbosprężarką tak się stało.

Mielec i regeneracja turbosprężarek to wieloletnie doświadczenie i solidna naprawa

Są dwie rzeczy, które łączą Mielec i turbosprężarki samochodowe. Pierwsza i najważniejsza jest taka, że w Mielcu na bazie WSK-PZL powstało wielu specjalistów i fachowców w zakresie toczenia, mechaniki lotniczej a co za tym idzie również osiągnęli oni znajomość branży motoryzacyjnej. Mielec stał się w Polsce kolebką w zakresie regeneracji. Nazywany jest także zagłębiem regeneracji. Jest wiele firm, które regenerują różnego rodzaju podzespoły takie jak zaciski hamulcowe, siłowniki, sprężarki. Również turbosprężarki posiadają wiele firm, które zajmują się ich naprawą jednak na wyróżnienie i uwagę zasługuje firma MR Radka – Magdalena Czachor Radka.

MR Radka – profesjonalna regeneracja turbin i turbosprężarki

ul. Polna 3b
39-300 Mielec

Telefon do firmy: +48 609 141 806 lub +48 665 187 734

Partnerem firmy MR Radka z Mielca jest firma TURBO-ELMAR której specjalizacja to także usługi w zakresie regeneracji. Dokładniej regeneracja filtrów cząstek stałych DPF i FAP oraz katalizatory. Te podzespoły regeneruje się w procesie czyszczenia FCM. To nowoczesna, sprawdzona i doskonała technologia. Dzięki procesowi FCM filtr DPF FAP czy też katalizator nadaje się zupełnie do dalszej eksploatacji. Pod warunkiem, że wkład ceramiczny jest cały. Technologia udrażnia kanaliki wkładów, nie uszkadza części.

Nie tylko Mielec, także turbosprężarki Tarnów, Rzeszów, Dębica, Połaniec

Klienci doskonale wiedzą, jak do nas trafić (dane powyżej). Jednak znaczna część z nich korzysta z opcji przesyłki. Serwisy, sklepy to jednostki euro-paletowe i wysyłka wielu turbin na raz. Detal to detal. Obsługujemy wszystkich wysyłkowo. Dlatego to nie tylko Mielec, również Tarnów, Dębica, Rzeszów, Krosno, Jasło, Jarosław, Przemyśl, Sanok, Kolbuszowa, Nowa Dęba, Stalowa Wola, Padew Narodowa, Połaniec, Tarnobrzeg, Radomyśl Wielki, Szczucin, Przecław, Sandomierz i inne

Dlaczego Magdalena Czachor Radka z Mielca?

Firma ta zajmuje się tylko i wyłącznie turbosprężarkami. Na bazie wieloletniego doświadczenia w branży i motoryzacji postawili oni na jakość. Jakość ta została sprawdzona przez klientów z Polski a obecnie firma również regeneruje i wysyła turbosprężarki na zachód i południe Europy. Kraje i klienci tak wymagający jak Niemcy i Austria docenili wysokiej jakości wyroby. Firma MR Radka znajduje się w mieście Mielec i realizuje usługi dla klientów na miejscu lub możliwa jest także wysyłka.

Firma doskonale zna temat, gdyż regenerują oni nie tylko zwykłe standardowe turbosprężarki. W firmie tej odbywa się także naprawa turbin ze zmienną geometrią i regeneracja turbosprężarek z modułami, elektronicznym sterownikiem.

Poniżej przedstawiamy mapę dojazdu do firmy:

Zadzwoń i przekonaj się jak zrealizować usługi w firmie: 609 141 806

Turbosprężarki i ekologia

To ten drugi aspekt. Jak pisaliśmy na początku tego artykułu – turbo doładowanie spowodowało zwiększenie mocy bez większego zużycia paliwa a co za tym idzie turbiny przyczyniły się z pewnością do zwiększenia ekologii. Mielec z pewnością i samochody w tym mieście powinny być ekologiczne a co zatem idzie Mielec jest za turbo doładowaniem i związaną z tym ekologicznością miasta.