Pages Menu
Categories Menu
Transport krajowy i międzynarodowy

Transport krajowy i międzynarodowy

Transport drogowy a rozwój przemysłu

Transport drogowy to prężnie rozwijająca się gałąź transportu. Notuje się nieustanny wzrost, który determinuje rozwój szeroko rozumianego przemysłu. Jak również odwrotnie – ciągły rozwój różnych stref przemysłu wpływa na tworzenie się coraz większej sieci infrastruktury. Jest ona związana z transportem drogowym i wpływa na jego coraz szerszy zasięg. Skuteczny, szybki i bezpieczny transport drogowy wymaga spełnienia szeregu warunków, dzięki którym osiągnięcie celu, jakim jest bezproblemowe dostarczenie do celu przewożonych towarów lub osób, będzie mogło odbyć się bez utrudnień.

Logistyka jako klucz i uzupełnienie transportu

Jednym z takich warunków jest dobrze zorganizowana logistyka. Dzięki dobrej logistyce przepływ towarów odbywa się w sposób ekonomiczny, szybki i efektywny. Dzięki dobremu rozplanowaniu transport drogowy. Jego cechą jest wysoka dostępność zwana dostępnością od drzwi do drzwi, może dotrzeć na miejsce na czas.

Transport ciężarowy do AngliiPowstałe Specjalne Strefy Ekonomiczne aktywizują rozwój przemysłu, jednocześnie wpływając na wzrost transportu drogowego na tych obszarach kraju. Wydzielone strefy umożliwiają większe czerpanie profitów z działalności gdyż chodzi o podatki. Na ich terenie firmy otoczone są pajęczyną dróg, całą bogatą infrastrukturą zapewniająca transportowi drogowemu i ciężarowemu odpowiednie warunki do realizacji działań. Dopiero spełnienie tych wszystkich warunków zapewnia dynamiczny rozwój tej części transportu i związanego z nim przemysłu. Każda specjalna strefa ekonomiczna to rozwój wielu gałęzi przemysłu. Możliwość szybkiego i pozbawionego problemu transportu produktu do klienta zapewnia szansę rozwoju biznesu i pozwala na osiąganie założonych celów.

Transport Austria oraz inne kraje południowe jak Słowacja czy Węgry

Jeżeli firma spełnia takie wymagania a wśród wielu firm w Polsce na pewno na wyróżnienie zasługuje firma F.T.U.H MaxTrans z Mielca. Jest to idealny partner biznesowy jako bezpośrednia firma transportowa. Zadzwoń i skontaktuj się z firmą: +48 17 583 02 79

Firma transportowa MaxTrans to znane doskonale na rynku zestawy tandem i jumbo a więc samochody ciężarowe z przyczepami. Oznacza to, że ładowność tych zestawów to standardowe 24t jednak kubatura pozwala na załadowanie 38 europalet. Są to idealne zestawy do przewozu materiałów lekkich. Zalicza się do nich styropiany, lekkie papiery i tworzywa w tym wełny mineralne, pianki czy np. materace lub inne materiały budowlane czy przemysłowe. Poniżej prezentujemy miejsce w którym firma oferująca transport i spedycję, która ma swoje biura i siedzibę w miejscowości Mielec przy ul. Wolności 75 :

Oczywiście firma F.T.U.H MaxTrans to nie tylko sama flota własna i transport, również uzupełniona oferta i spedycja to optymalne połączenie. Spedytorzy z firmy MaxTrans dostosowują zlecenie do pojazdów, które mają w zasięgu floty własnej. Ale nie tylko, także partnerów tak aby dostarczyć towar na czas i za najbardziej korzystną cenę dla partnera, zleceniodawcy. I nie ważne czy jest to transport krajowy czy międzynarodowy firma zawsze spełnia te warunki. Od tego bowiem zależy zadowolenie i pozyskanie stałego klienta. W taki właśnie sposób firma zdobyła pozycję na rynku realizują wiele transportów w tym systematyczne transporty na Węgry. Chodź nie tylko, także do krajów powiązanych jak Słowacja czy Austria. Ponadto firma obsługuje także stałe zlecenia i kierunki takie jak Ukraina oraz Anglia.